Monday, June 19, 2006

Cars

این روزا توی اینترنت که بچرخی، حتما تبلیغ های فیلم CARS توجهت رو جلب مبکنه. میگن این انیمیشن رو حتما باید دید. این هفته هم برای بار دوم در صدر جدول فروش سینما های آمریکا قرار گرفت تا به همه ثابت کنه که دیزنی هنوز همون دیزنی سابقه و با ایده های نو همیشه میتونه دنیا رو بترکونه. این فیلم محصول کمپانی های Disney و PIXAR هست و همونجور که میدونید دیزنی چند وقت پیش Pixar رو خریده. من هنوز این کارتون رو ندیدم اما مطالبی که توی اینترنت راجع بهش منتشر شده نشون میده که از اون انیمیشن های توپه. یعنی میدونی باید هم باشه . وقتی که شرکت سازنده اش، سازنده بزرگترین انیمیشن های معاصره مثل Toy story ، Incredibles ، Monsters-Inc ، و Nemo ! شخصیت اول این داستان یه ماشین قرمزه به نام Lightning McQueen که برای بردن یه جایزه وارد یه مسابقه میشه و با کلی ماشین دیگه آشنا میشه و ماجراهای جالبی براشون پیش میاد. این فیلم سرشار از تیکه های طنز کلامی و تصویریه و میگن که بچه ها و بزرگتر ها رو با هم مجذوب خودش میکنه. + برای دیدن قسمت هایی از فیلم، دانلود تصاویر زیبا و شنیدن یه عالمه موسیقی متن باحال به سایت رسمی CARS برید. + جمع بندی و خلاصه نقد های این فیلم رو اینجا بخونید. + یه Wallpaper باحال از این فیام . اینجا.

2 comments:

soltan banoo said...

سلا. بازم بگم چند مدته عکس هایی که میذارین باز نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟ کجا مگه آپلود می کنین که اینطوریه .از چند نفر دیگه بپرسین ببین اونا هم نمی تونن ببینین ؟
راستی بازم یه تشکر ویژ ه به خاطر اون موضوع. آف هم گذاشتم تو مسنجر نمی دونم دیدین یا نه .به هر حال خیلی ممنون .کمک بزرگی بود

Hamid reza said...

عرض کنم که عکس ها تو خود بلاگر آپلود میشه.
در ضمن ما دو نفریم ! واسه کی آف گذاشتین ؟ اگه چیزی خواستین به دست ما برسه حتما با ایمیل بفرستید.

به حاج آقاتونم سلام برسونید در ضمن